facebookinstagramlinkedinsearchshare

Kim jesteśmy i jak powstał RobinFood?

Kim jesteśmy i co robimy jako ludzie w restauracjach
by Robin Food 17/01/2020 Aplikacja

Cześć!

Chcieliśmy się z Wami przywitać i opowiedzieć, dlaczego robimy to, co widzicie i krótko się przedstawić. Bo w Ekipie fajnie jest się znać!

Jak to się zaczęło?

Od dwóch osób, które lubią dobre jedzenie, wizyty w restauracjach i spędzanie czasu na mieście. Jako rasowi #foodieloversi często spotykaliśmy się w barach i pubach z przyjaciółmi, rodziną czy na biznesowe lunche. Poznaliśmy problemy zarówno klientów, jak i właścicieli czy pracowników restauracji, bo byliśmy jednymi i drugimi. W trakcie naszych podróży kulinarnych wpadliśmy na pomysł, jak stawić czoła tym wyzwaniom i połączyć klientów z restauratorami tak, by wszyscy zyskali. W taki sposób narodził się pomysł RobinFood'a. jak to potoczyło się dalej?

Jak wszyscy wygrywają z RobinFood?

W trakcie naszych restauracyjnych eksperymentów zawsze pewne wyzwanie stanowiło dla nas odkrycie fajnej miejscówki na spotkanie, uciążliwe było trzymanie tych wszystkich kart lojalnościowych w portfelu i... czasem ceny w restauracjach potrafiły znacząco uszczuplić nasz miesięczny budżet. Z drugiej strony, jako pracownicy czy restauratorzy, zmagaliśmy się z kwestiami takimi jak: reklama restauracji, martwe godziny w których ruch jest niski lub nie ma go wcale oraz sprawienie, by klienci do nas wracali. Tak zaczęliśmy tworzyć promocje w lokalach lub odwiedzać je w trakcie happy hours lub korzystać z ich ofert specjalnych i... bingo! Połączyliśmy dwa światy i zgodzicie się chyba ze stwierdzeniem, że pomogło to rozwiązać wiele problemów zarówno klientów, jak i restauratorów.

Tak powstał RobinFood! Co z nami zyskujesz?

RobinFood to aplikacja, gdzie na mapie odkryjesz restauracje w pobliżu Ciebie lub znajdziesz je na naszej liście, a później: skorzystasz z ofert specjalnych, wygodnie opłacisz rachunek i zyskasz nagrodę, na którą zasługujesz: zwrot części środków na konto w aplikacji, które wykorzystasz w dalszych płatnościach. A restauracje? Zyskują nowych klientów takich jak Ty, szczególnie w porach, w których naprawdę ich potrzebują. I w taki sposób - wszyscy wygrywają.

Dodatkowo, zyskasz szansę zrobienia czegoś dobrego, bo RobinCash, który zyskasz po płatnościach możesz przeznaczyć na cele charytatywne. Na razie jemy i wspieramy: Fundację Dom dla Kundelka, Fundację Mam Marzenie oraz Zwierzochron. Bo fajnie jest dostawać, lecz wiemy, że jeszcze fajniej jest dawać!

Dlaczego to robimy?

Bo lubimy dobre jedzenie, spotkania z przyjaciółmi i fajne spędzanie czasu. Przypomnij sobie, jak przyjemnie siedzieć z przyjaciółmi w kawiarni we Włoszech, czy w barze na Costa del Sol lub ten niedzielny obiad z rodziną, gdzie nie trzeba martwić się o zakupy, gotowanie i zmywanie. Po prostu rozmowy, śmiech i zero zmartwień. To wszystko może dziać się tu, na Twoim podwórku. Za rogiem. W Twojej ulubionej restauracji lub dopiero co odkrytej kulinarnej perełce. Wystarczy, że dołączysz do Ekipy Robina.

Zapraszamy. Przekonajcie się sami. To nic nie kosztuje. :)

aplikacja (1)